Liige : Kasutajanimi |Registreerimine |Laadi teadmisi
Otsing
Osakonna auhind parima toetava näitlejanna eest [Modifikatsioon ]
Parima toetaja näitlejanna auhind on auhind, mille annab igal aastal filmide ja kunstiteoste akadeemia (AMPAS). See antakse austusele, kes on filmitööstuses töötades andnud suurepärase tulemusena toetava rolli auks.
1937. aastal toimunud üheksandal akadeemia auhinnatseremoonial oli selle auhinna esimene võitja Gale Sondergaard oma rolli eest Anthony Adverseis. Algselt võitsid mõlemad toetavad tegutsevad kategooriad plakatid statuetide asemel. 1944. aastal toimunud 16. tseremoonial algas aga võitjatega täispikad kujukesed kujukesed. Praegu määratakse kandidaadid AMPASi osapoolte filiaalil ühe ülekantava häälega; võitjad valitakse akadeemia kõigi sobilike hääleõiguslike liikmete arvukuse häälega.
Alates selle loomisest on auhind antud 79 näitlejale. Dianne Wiest ja Shelley Winters on saanud selles kategoorias kõige rohkem auhindu, igaühele neist on kaks auhinda. Hoolimata auhindade võitmisest, nimetati Thelma Ritter kuus korral rohkem kui ükski teine ​​näitleja. Alates 2017. aasta tseremooniast on Viola Davis selle kategooria viimane võitja tema rollis Rose Maxson Aiad.
[Ühendriigid][Filmitööstus][Üks ülekantavat häält][Plurality: hääletamine]
1.Võitjad ja kandidaadid
2.Mitu võitu ja nominatsioonid
3.Vanuse superlaagrid
[Täiendava Rohkem Sisu ]


Autoriõigus @2018 Lxjkh