Liige : Kasutajanimi |Registreerimine |Laadi teadmisi
Otsing
Princetoni Ülikooli austajad [Modifikatsioon ]
Princetoni Ülikooli usaldusisikud on Princetoni ülikooli sihtkapitali, kinnisvara, õppematerjalide haldamise ja vastuvõtmise eest vastutav 40-liikmeline juhatus. Haldurid hõlmavad vähemalt 13 liiget, mille valivad vilistlasklassid, ning New Jersey kuberner ja ülikooli president ex officio liikmetena.
Haldurite missioon ja vastutus tulenevad kolleegiumi esialgsest harta poolt, mis on kirjutatud 1746. aastal. Trustee kontrollib ülikooli eelarvet Princetoni Ülikooli investeerimisühingu (PRINCO) kaudu. Märkimisväärsed hiljutised poliitilised otsused hõlmavad elamute kolleegiumide süsteemi rakendamist, kooseksisteerimise vastuvõtmist ja üliõpilaste üliõpilaste suuruse suurendamist.
Erinevalt enamikust teistest ülikoolide juhatustest on Princetoni Ülikooli usaldusisikud iseseisvalt omandatud 40-liikmelisest korporatsioonist, kellel on õigus Princetoni Ülikooli asutada ja juhtida ning anda kraadi samaväärseks. See on sarnane enamike vanimate Ameerika Ühendriikide ülikoolide ja kolledžitega (sealhulgas kõik Ivy League ülikoolid, välja arvatud Cornelli ülikool), näiteks Harvardi kolledži president ja fellows ja Yale Corporation.
[Cornelli Ülikool]
1.Praegused usaldusisikud
[Täiendava Rohkem Sisu ]


Autoriõigus @2018 Lxjkh