חבר : כניסה למערכת |הרשמה |שלח שאלה
לחפש
[תיקון ] Satyavati
Satyavati (סנסקריט: सत्यवती) (גם מאויתת Satyawati או Setyawati באינדונזיה) היתה מלכת מלך Kuru, Shantanu של Hastinapur ואת סבתא של סבתא של פנדבה ו Kaurava נסיכים (הדמויות העיקריות של האנדה ההינדי Mahabharata). היא גם אמו של החוזה ויאסה, מחבר האפוס. הסיפור שלה מופיע מהבהארטה, Harivamsa ו Devi Bhagavata Purana.
בתו של המלך צ'די, ואסו (הידוע גם בשם Uparichara Vasu) ו apsara מקוללת (נימפה שמימית) הפך דגים בשם Adrika, Satyavati הובא כמנהל. היא הבת המאומצת של מנהיג דייג, Dusharaj (גם מעבורת) על גדות נהר Yamuna. בגלל הריח שמקורו בגופה, היא היתה ידועה בשם Matsyagandha ("היא מריחה כמו דגים"), ועזר אביה בתפקידו כאיש מעבורת.
כאשה צעירה, סתיוטי פגשה את פרשרה הנודדת, שאמרה את בנה ויאסה מחוץ לנישואין. החכם גם נתן לה ניחוח מושקאי, אשר הרוויח את שמותיה כמו יוג'אנגנדה ("שהריח שלה מתפשט עד יוג'אנה") וגנדהאווטי ("ריחני").
מאוחר יותר התאהב המלך שאנטאנו, אחוזת ניחוח ויופי, בהתאהבות בסטיאבאטי. היא נישאה בשנטאנו בתנאי שילדיהם יירשו את כס המלוכה ויכחישו את הבכורה של בנו הבכור של שנטאנו בהיימה. Satyavati נשא שנטאנו שני ילדים, Chitrangada ו Vichitravirya. לאחר מותו של שאנטאנו, היא ובנות הנסיך שלה בעזרת בהישמה שלטו בממלכה. אף על פי ששני בניה מתו ללא ילדים, היא סידרה לבנה הראשון, ויאסה, את אביהם של שתי אלמנות ויצ'יטרוביריה באמצעות ניוגה. הילדים, (Dhritarashtra ו Pandu) הפך את האבות של Kauravas ו Pandavas בהתאמה. לאחר מותו של פנדו, יצא סטיוואטי ליער תמורת כפרה ונשם אותה אחרונה לפני שראה את מלחמת קורוקשטרה.
בעוד נוכחותו של סטיאבאטי של מוח, ראייה מרחוק ושליטה של ​​ריאל-פוליטיק זוכה לשבחים, האמצעים חסרי המצפון שלה להשגת מטרותיה ושאיפתה העיוורת מתבקשים.
[RealPolitik][Rishi][יאמונה][השפה האינדונזית]
מקורות ספרותיים ושמות.1
לידה וחיים מוקדמים.2
פגישה עם פרשרה ולידת ויאסה.3
נישואין עם שנטאנו.4
לידת ילדים ונכדים.5
ימים אחרונים.6
הערכה.7
[העלה יותר תוכן ]

Lxjkh 2018@ זכות יוצרים