חבר : כניסה למערכת |הרשמה |שלח שאלה
לחפש
[תיקון ] נקסוס 4
ה- Nexus 4 (שם הקוד מקו) הוא טלפון חכם שפותח על ידי Google ו- LG Electronics המפעילה את מערכת ההפעלה אנדרואיד. זהו הטלפון החכם הרביעי במשפחת מוצרי Google Nexus, שנחשף ב -29 באוקטובר 2012, ושוחרר ב -13 בנובמבר 2012, והצליח את ה- Galaxy Nexus המיוצר על ידי סמסונג. בדומה למכשירי Nexus אחרים, ה- Nexus 4 נמכר ללא נעילה דרך Google Play, אך הוא גם נמכר על ידי ספקי תקשורת אלחוטית.
בהתבסס על החומרה של LG Optimus G, נקסוס 4 נבדל מקודמו על ידי מעבד מרובע ליבות לוע הארי S4 Pro, מצלמה אחורית 8 מגה פיקסל ו 1.3 מגה פיקסל מול המצלמה אשר משתמשים בחיישן BSI Sony, טעינה אלחוטית Qi, ו את ההקדמה של גרסה 4.2 ("ג 'לי שעועית") של אנדרואיד - עדכון למערכת ההפעלה אשר הציג: 360 ° כדורית תפירה צילום בשם "Photo Sphere"; תפריט הגדרות מהיר; ווידג'טים במסך הנעילה; מחווה הקלדה; וגירסה מעודכנת של Google Now.
ה- Nexus 4 התקיים עם ביקורות חיוביות בדרך כלל ממבקרים, אשר שיבחו את האיכות והביצועים של החומרה של Nexus 4. זה היה גם המכשיר הראשון של Google Nexus שישוחרר במחיר נמוך יחסית יחסית בהשוואה לסמארטפונים מתקדמים אחרים / דגל, מה שמוביל למחסור בביקושים גבוהים ולאספקה. עם זאת, המכשיר זכה לביקורת על היעדר תמיכה LTE, ואת חוסר הסוללה נשלפת המשתמש אשר קודמו הגלקסיה נקסוס כלל.
[Google Now][גוגל פליי][מערכת הפעלה][דיודה פולטת אור][תאוצה][בָּרוֹמֶטֶר][מצפן][יחידת עיבוד מרכזית][קואלקום לוע הארי][קוואלקום][אנדרואיד: מערכת ההפעלה][גורם צורה: טלפונים ניידים][נקסוס 5][גלקסי נקסוס /][3G]
הִיסטוֹרִיָה.1
גילוי.1.1
לְשַׁחְרֵר.2.1
מפרטים.2
חוּמרָה.1.2
תוֹכנָה.2.2
מחיר.3
קבלה.4
[העלה יותר תוכן ]

Lxjkh 2018@ זכות יוצרים