Narys : Vartotojas |Registracija |Įkelti žinios
Paieška
Administraciniai padaliniai Indijoje [Modifikacija ]
Indijos administraciniai padaliniai yra Indijos subnacionaliniai administraciniai vienetai; jie sudaro nesudėtą šalies padalinių hierarchiją. Indijos valstijos ir teritorijos dažnai naudoja skirtingus vietinius pavadinimus tokio paties lygio padalijimui (pvz., Andhra Pradesh ir Telangana mandalas atitinka "Ustar Pradešo" ir kitų hindi kalbančių valstijų Tehsilius ir Gudžarato, Goos, Karnataka, Kerala, Maharaštros, ir Tamil Nadu).
Mažesni padaliniai (kaimai ir blokai) egzistuoja tik kaimo vietovėse. Miesto vietovėse vietoj šių kaimo padalinių yra miesto vietinės institucijos.
[Indijos konstitucija][Pagrindinės teisės Indijoje][Indijos viceprezidentas][Indijos kabineto sekretorius][Lok Sabha][Lok Sabha pirmininkas][Indijos Aukščiausiasis Teismas][Indijos vyriausiasis teisėjas][Indijos aukštųjų teismų sąrašas][Indijos apygardos teismai][Rinkimai Indijoje][Indijos rinkimų komisija][Nacionalinis demokratinis aljansas: Indija][Vyriausiasis ministras: Indija][Andra Pradešas][Utar Pradešas][Goa]
1.Zonos
2.Valstybės ir sąjungos teritorijos
3.Regionai
3.1.Šeši regionai
3.2.Regionai valstybėse
4.Skyriai
5.Apygardos
6.Padalijimas
7.Kaimo lygis
7.1.Blokai
7.2.Kaimai
7.3.Buveinės
8.Metropolitan area
9.Istorinis
[Įkelkite Daugiau Turinys ]


Visos teisės saugomos @2018 Lxjkh