Член : Ввійти |Реєстрація |Завантажити знання
Пошук
Операція "Натиск": Друга світова війна [Модифікація ]
Операція "Backfire" була військово-науковою операцією під час та після Другої світової війни, яку виконували переважно британські співробітники. Це було частиною боротьби Альянсу для придбання німецьких технологій. За згодою генерала Давита Д. Ейзенхауера, операцію організували майор Роберт Ставер з ракетного відділу відділення досліджень і розробок Управління офісу, на якому покладено завдання спрямувати зусилля на пошук та допит німецьких ракетних фахівців, які мали побудував V-2. З 30 квітня він перебував у районі Нордхаузена, шукаючи менших лабораторій для техніків V-2. У цій операції також відіграв роль молодший командир допоміжної територіальної служби (ОВД) Жоан Бернар.
Для цієї операції в жовтні 1945 р. Були запущені три або, можливо, чотири ракети В-2 з стартового майданчика на 53 ° 50'50 "N 8 ° 35'32" E / 53.84722 ° N 8.59222 ° E / 53.84722; 8.59222 на північний схід від Аренша поблизу Куксхафена в Німеччині для демонстрації зброї персоналу союзників.
Американці вже забрали більшість ракетних технологій V2 з німецької підземної фабрики Mittelwerk в концтаборі Міттельбау-Дора поблизу Нордхаузена. Перед тим, як Рада захопив територію, британцям було дано можливість зібрати матеріальну зброю. Вони змогли зібрати партії, достатні для створення вісьмох ракет V2. Деякі частини все ще були відсутніми, і по всій Німеччині був пошук. Близько 400 залізничних вагонів та 70 літаків Ланкастерів були використані для того, щоб привести чверть мільйона частин і 60 спеціалізованих транспортних засобів до Куксхафена, найбільш невловимими частинами є батареї для експлуатації гірок керування. США постачали декілька хвістових зборів з тих, що вони взяли. Багато з ракет та перекисного водню, що використовуються в процесі експлуатації, були надані T-Force, секретною британською армією, яка навесні та влітку 1945 р. Шукала німецьких військових технологій та вчених.
Процедури обробки та запуску були невідомі, тому німецькому персоналу було наказано виконувати ці дії, які здебільшого вони робили добровільно. Запуски були зняті, і тому, що персонал носив оригінальний універмаг, а ракети були намальовані поруч із їх первісною лівреєю, ці кадри (часто використовуються для документальних фільмів) були помилкові за кадри воєнних німецьких запусків.
На місці колишньої пускової панелі є котлован і деякі залишки притулків.
Під час та після запуску британці намагалися залучити німецький персонал, навіть тих, хто був переведений з-під варти США, і повинен бути повернений, щоб допомогти їм у власній ракетній програмі.
Технічні аспекти операції були деталізовані у п'ятитомному звіті.
[Друга Світова війна][Дуайт Д. Ейзенхауер][Гіроскоп]
1.Запускає
[Завантажувати Більше Зміст ]


Авторське право @2018 Lxjkh